Stageplaatsen

Deze agenda biedt u de mogelijkheid om de stagedagen bij zelfstandige kinepraktijken op te zoeken.
Het up-to-date houden van deze agenda is niet evident.

Kalender

De periode waarin u uw stage moet volbrengen loopt tot 30/10/2019.

Kijk eerst of er nog vrije stagedagen beschikbaar zijn.
Indien ja, mail dan gericht naar die bepaalde therapeut en informeer of die dag nog vrij is.
Indien er geen vrije dagen meer op de kalender staan, kan u vragen om op de wachtlijst geplaatst te worden.
De stageplaats vult dan zelf de agenda aan.

Neem steeds zelf een tweetal dagen vooraf contact op i.v.m. met het juiste begin- en einduur van uw stage.

De meeste praktijken behandelen hoofdzakelijk perinatale en pelvische. Toch kan het zijn dat er af en toe ook een andere behandeling op de agenda staat ...
Graag uw begrip hiervoor.

Contactpersonen



Klein Bekken Kliniek


Universitair Ziekenhuis Antwerpen


03/821 35 05


Van Cauwenbergh Deborah


Molendijk 12
Borsbeke


deborah.vancauwenbergh@gmail.com
0473/28.14.11


Van De Putte Christine


Lange Muntstraat 9
Brugge


christine@bicap.be


Inge Croux


Vaartkom 1
Grobbendonk


Medi.neth@belgacom.net


Dupon Kathy


Driehoekstraat 1a
Ham


kathy@bicap.be


Sterckx Kim


O.L. Vrouwstraat 92
Herent


info@sterckxkine.be


Van Veldhoven Zahra
(moederschapsrust juli
2018- okt 2018)


Bloemenlaan 9
Heverlee


zahra@bicap.be


De Moffarts Jesse


Tiensestraat 213
Leuven


jesse@groepspraktijkBLINK.be


Annelore Vertommen
(moederschapsrust mei
2018 – sep 2018)


Limmersweg 17
Malderen


Annelore.Vertommen@uzbrussel.be


Appels Elke
(geen stage mogelijk in
2018)


Kerkplein 23
Melsele


elke@bicap.be


Debora De Baerdemaeker


Brouwerijstraat 40
4501CR Oostburg
(Nederland)


debora.debaerdemaeker@hotmail.com


Huybrechts Elsie


De Limburgstirumlaan 282
Wemmel


elsiehuybrechts@hotmail.com
0486/50 20 33


Beeuwsaert Sylvie


Parkstraat 38
Wevelgem


sylviebeeuwsaert@mail.be
056/41 79 45