Stageplaatsen

Deze agenda biedt u de mogelijkheid om de stagedagen bij zelfstandige kinepraktijken op te zoeken.
Het up-to-date houden van deze agenda is niet evident.

Kalender

De periode waarin u uw stage moet volbrengen loopt tot 31/12/2017.

Kijk eerst of er nog vrije stagedagen beschikbaar zijn.
Indien ja, mail dan gericht naar die bepaalde therapeut en informeer of die dag nog vrij is.
Indien er geen vrije dagen meer op de kalender staan, kan u vragen om op de wachtlijst geplaatst te worden.
De stageplaats vult dan zelf de agenda aan.

Neem steeds zelf een tweetal dagen vooraf contact op i.v.m. met het juiste begin- en einduur van uw stage.

De meeste praktijken behandelen hoofdzakelijk perinatale en pelvische. Toch kan het zijn dat er af en toe ook een andere behandeling op de agenda staat ...
Graag uw begrip hiervoor.

Contactpersonen

Beerzel Tina VAN DEN MEUTTER Bareelstraat 88 Beerzel tina@bicap.be
Brugge Christine VAN DE PUTTE Lange Muntstraat 9 Brugge christine@bicap.be
Diest Cathérine COURANT Kerkstraat 38 Schaffen (Diest) catherine@bicap.be
Ham Kathy DUPON Driehoekstraat 1a Ham kathy@bicap.be
Leuven Jesse DE MOFFARTS Blijde Inkomststraat 109 Leuven jesse@bicap.be
Heverlee Zahra VAN VELDHOVEN Bloemenlaan 9 Heverlee zahra@bicap.be
Melsele Elke APPELS Kerkplein 23 Melsele elke@bicap.be
Herent Kim STERCKX O.L. Vrouwstraat 92 Herent info@sterckxkine.be
Roosdaal Deborah VAN CAUWENBERGH Kaaitvaartstraat 36 Roosdaal

deborah.vancauwenbergh@gmail.com

EXTRA STAGEPLAATSEN:
Debora De Baerdemaeker - Bellemdorpweg 70A - Aalter-Bellem - debora.debaerdemaeker@hotmail.com
Sylvie Beeuwsaert - Parkstraat 38 - Wevelgem - sylviebeeuwsaert@mail.be